top of page

Ofis 

M-S ARCHITECTS 2019 yılında Melek Altınok ve Şehri Çırpan Altınok ortaklığında kurulmuştur.

Ofisin tasarım ilkesi karmaşadan uzak, yenilikçi, işlevsel, sürdürülebilirliğe önem veren ve çevre ile uyumlu konseptler geliştirmektir.

Bu doğrultuda sağlık yapıları, eğitim yapıları, kültürel yapılar, kamu yapıları, konut, ofis, alışveriş merkezleri,iç mekan tasarımları (restoran, konut, mağaza, ofis, vb.) alanlarda fikirsel ve tasarımsal çalışmalarını sürdürmektedir.

MELEK.jpg

Melek Altınok

mimar

1981 yılında Karabük'te doğdu. 2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına İstanbul'da çeşitli projelerin tasarım ve uygulama aşamalarında çalışarak başladı. 2004-2008 yılları arasında Simurg Mimarlık ve AN Tasarım'da konut, kültürel ve kamu yapıları projelerinde, 2008-2014 yılları arasında Kreatif Mimarlık bünyesinde sağlık yapıları, eğitim yapıları, konut ve ofis projelerinde yer aldı. 2015-2019 yılları arasında Ortadoğu Grup ve Kalyon İnşaat'ta konut, ofis, sosyal tesis ve alışveriş merkezi şantiyelerinde dizayn ofis ekibinde yer aldı.

SEHRI.jpg

Şehri Çırpan Altınok

mimar

1989 yılında Ankara'da doğdu. 2014 yılında Karabük Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2013-2014 tarihleri arasında Farabi Programı kapsamında Erciyes Üniversitesi'nde Emre Arolat ve ekibi ile bitirme projesini tamamladı. Meslek hayatına Ankara'da Altu Mimarlık'ta sağlık yapıları ve kamu yapıları projelerinde çalışarak başladı. 2018-2019 yılları arasında İstanbul'da Öge Mimarlık bünyesinde eğitim yapıları, sosyal yapılar ve iç mimari projelerde yer aldı.  

bottom of page